Koncert „Kąpiel w dźwiękach”

Prowadzący koncert Fabian Bobrowski

Wczorajszy wieczór upłynął nam na… totalnym leniuchowaniu. 😴
Ale nie takim zwykłym, nasze leniuchowanie miało dwojaką moc.

Dzięki panu Fabianowi Bobrowskiemu, naturoterapeucie, wszyscy uczestnicy spotkania odcięli się na dłuższy czas od otaczającej nas rzeczywistości i wsłuchując się w dźwięk gongów czy mis tybetańskich przenieśli się do strefy wyciszenia i relaksu. W cudowny nastrój wprowadziła nas  swym śpiewem córka Pana Fabiana, której głos spokojny i niezwykle ciepły kołysał nas do snu. Niektórym udało się nawet i zdrzemnąć.

Śpiewająca misa na brzuchu uczestniczki

O tym, że moc jest z nami przekonaliśmy się, gdy zliczyliśmy kwotę z cegiełek dla Ryśka — 445 zł.

Cieszymy się tym bardziej, bo jesteśmy dzięki takim inicjatywom coraz bliżej zebrania potrzebnej kwoty na leczenie naszego podopiecznego, Ryszarda Andrzejewskiego.

Pod koniec terapeutycznej sesji pan Fabian przekazał dziewczynom z „Bazarku dla Ryśka” 2 vouchery do zlicytowania. Za co oczywiście serdecznie dziękujemy!!!

Ogromne podziękowania, Panie Fabianie i Dziewczyno o szlachetnym głosie, za przeprowadzenie piątkowego koncertu – my go na pewno nie zapomnimy!!! Było cudnie, przyjemnie, miło i odprężająco!

Dziękujemy również Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie, Pani Agnieszce Czukiewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej. 😘

1 komentarz do wpisu “Koncert „Kąpiel w dźwiękach””

Dodaj komentarz