Pomóżmy Patrykowi stanąć na nogi

Patryk Dąbrowski potrzebuje wsparcia finansowego na dalsze leczenie. Marzy, by znów stanąć na nogach.
Jest pozytywnie nastawiony i szczęśliwy z mocy odzewu ludzi, którzy chcą mu pomagać. Już na tę chwilę można odprowadzić 1% podatku, wpłacić pieniądze na konto dla Patryka lub zbierać nakrętki.

Zbiórka publiczna, której celem jest pomoc w rehabilitacji, została zarejestrowana pod numerem: 2019/419/OR.

Puszki do zbiórki publicznej dla Patryka
Puszki do zbiórki publicznej dla Patryka

Na ulicach spotkacie Państwo wolontariuszy z puszkami. Prosimy o hojność!

Patryk Dąbrowski z ChoszcznaDzień 27 lipca 2018 roku zapamiętam do końca swoich dni i to nie z powodu całkowitego zaćmienia księżyca… Nic nie wskazywało na to, iż moje w pełni aktywne, sportowe życie, wywróci się do góry nogami. „Wywróci” to chyba adekwatne słowo, ponieważ właśnie w piątkowy poranek, w czasie wykonywania swojej pracy, wywrócił się na mnie potężnie ciężki kosz, który powalił mnie na ziemię. Najpierw poczułem silne uderzenie w głowę, mój krzyk słyszalny był na całej hali. Zaalarmowani współpracownicy udzielili mi pierwszej pomocy a zawezwany helikopter przetransportował mnie do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie. Po operacji rekonstrukcji rdzenia kręgowego, kolejny szok… Po wybudzeniu z narkozy usłyszałem najgorsze: paraliż od pasa w dół… To był dla mnie wyrok! W jednej chwili zmieniło się wszystko, miałem tylko przed oczami swoje dotychczasowe treningi, dzięki którym wiedziałem, że żyję… aż tu nagle!!! Tysiące myśli przewijały się w mojej głowie, od tych najgorszych po czasami te bardziej optymistyczne. „A teraz?” – zapytacie? – Nie biegam, nie chodzę, poruszam się na wózku inwalidzkim. Żyję tak naprawdę dzięki Wam, to Wy wszyscy jesteście dla mnie ogromnym wsparciem i mobilizacją by znów stanąć na nogi. Kochani, już dziś dziękuję Wam wszystkim za okazaną pomoc i potworne wsparcie!!! Marzę o prawdziwej rehabilitacji i niezbędnym sprzęcie, potrzebnym do usprawnienia mojej mobilności. A może kiedyś znów miniemy się nad choszczeńskim jeziorem Klukom pokonując sześcioipółkilometrową trasę!
Wielkie serce dla Was!
❤️

Edycja: 14 lutego 2019

Wiosenne Zumbowanie dla Patryka

Wiosenne Zumbowanie dla Patryka
Pobierz plakat (PDF, 543 KB)

Serdecznie zapraszamy na gorące zumbowanie dla Patryka! ?
w sali kinowej Choszczeńskiego Domu Kultury.
Zumba Kids i Zumba dla Dorosłych! Zajęcia poprowadzą znane nam wszystkim energetyczne instruktorki: Alicja Kamińska i Anna Lachowska.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, domowych wypieków i… kiermaszu z wielkanocnym rękodziełem.
A zatem, nie zastanawiajcie się, tylko z nami w marcu tańczcie! ?

Całkowity dochód z cegiełek przeznaczony zostanie za rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu dla Patryka Dąbrowskiego.

Informacje pod tel.: 697-131-303 i 691-237-303.

Wydarzenie na Facebooku pt. „Pomóż Patrykowi”

2 komentarze do “Pomóżmy Patrykowi stanąć na nogi”

  1. Pragniemy poinformować, iż stowarzyszenie Klub Kobieta 2000 nie jest organizatorem zbiórki nakrętek na rzecz Patryka Dąbrowskiego. Jest to inicjatywa osób prywatnych i dochód uzyskany ze sprzedaży plastikowych zakrętek nie zasila konta utworzonego dla naszego podopiecznego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz