Relacja ze spotkania z Pawłem Sakowskim

Znamy historię choroby Ryśka Andrzejewskiego. Mieszkaniec naszej gminy, który od stycznia 2018 roku zmaga się z paskudnym nowotworem krtani, walczy o swoje życie z całych sił. A my razem z nim. W ramach zbiórki publicznej dla Rysia, postanowiłyśmy zorganizować wydarzenie pn. „Spotkanie z Pawłem Sakowskim”. I tutaj również nie musimy z pewnością tłumaczyć, kim jest Paweł Sakowski, bo odkąd zagrał w ostatnim sezonie „Gry o tron” zna go cała Polska, ba mamy nadzieję, że niebawem pozna go cały świat, czego mu oczywiście z całego serca życzymy. Z dumą podkreślamy, że Paweł pochodzi z naszej miejscowości!

Sala w restauracji Players, którą udostępnili nam w tym dniu Państwo Beata i Paweł Różańscy, zgromadziła fanów serialu, znajomych, przyjaciół aktora, a także ludzi o dobrym sercu. Nasze zaproszenie przyjął także Wicestarosta Choszczeński, Pan Paweł Szuber i Radni Gminy Choszczno. Patronat medialny nad spotkaniem objęli: Operator E-Cho oraz Twoje Radio Stargard.

Wywiad z naszym gościem przeprowadziła młoda dziennikarka, Weronika Szuba, która z tym zadaniem poradziła sobie znakomicie. Nie zabrakło również krótkiego występu artystycznego, podczas którego usłyszeliśmy Pawła Sakowskiego w utworze Erica Claptona, a na gitarze towarzyszył mu nasz choszczeński artysta, Roman Szymański.

Zebraliśmy w tym dniu kwotę: 1165 zł, za co Państwu bardzo, ale to bardzo dziękujemy!!!

Oczywiście walczymy dalej, ponieważ na ten moment opłata 2 zabiegów chemii celowanej wynosi ok. 75.000 zł.

Dlatego podajemy Państwu nr konta, na które można wpłacać środki na leczenie naszego podopiecznego:
70 8359 0005 0027 4469 2004 0103, Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie – z dopiskiem „Dla Ryszarda”.
❤️
Wierzymy, że wspólnie uda nam się pomóc Ryśkowi.

Ogromne podziękowania kierujemy raz jeszcze do właścicieli restauracji Players oraz do Pani Dyrektor Choszczeńskiego Domu Kultury, Małgorzaty Kozłowskiej, za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego, a mediom za objęcie patronatem naszego przedsięwzięcia.

Paweł – dzięki ogromne za wsparcie, powodzenia!!!
Rysiu – zdrówka, zdrówka i zdrówka, reszta sama przyjdzie.
A my, jako Klub Kobieta 2000, obiecujemy, że walczyć będziemy razem z Tobą i już obmyślamy kolejne eventy dla Ciebie. ❤️

Tekst: Sandra Żuk
Zdjęcia: Wiktoria Kaszuba i Jerzy Jabłoński

1 komentarz do wpisu “Relacja ze spotkania z Pawłem Sakowskim”

Dodaj komentarz