Rysiek napisał do nas list

Witam gorąco Was wszystkich!!!
To ja, Wasz dozgonnie wdzięczny Rysiek.
Na stronach Klubu Kobieta 2000 chciałbym troszkę Wam przybliżyć moją obecną sytuację zdrowotną.

Jak wiecie, udało mi się, i to zdecydowanie dzięki Wam, pokonać to dziadostwo zwane nowotworem złośliwym. Pamiętacie pewnie, że w Polsce czekała mnie operacja całkowitego usunięcia krtani, chodziłem od lekarza do lekarza z nadzieją na inne rozwiązanie problemu. I wreszcie udało się! Niemieccy specjaliści z kliniki w Burghausen zaproponowali zabiegi chemii punktowej. I tak też się stało. Tutaj ponownie się powtórzę. Fakt, że nadal mam krtań to w ogromnej mierze Wasza zasługa. Za co będę Wam wdzięczny do końca swoich dni!!!

Guz zniknął, owszem, z czego się ogromnie radowaliśmy, niestety ostatnie badania wykazały pojawienie się plamek nowotworowych na krtani i węzłach chłonnych, co skutkować może nawrotem choroby…😞😞😞
Co dalej? Deja vu: W Polsce – całkowite usunięcie krtani… Nadzieja w medycynie zachodniej. Lekarze z Burghausen proponują 2 zabiegi chemii punktowej, każdy płatny po 60 tys. zł.

Cóż, będę robić wszystko, aby udało się zachować krtań…
Fanem Star Wars jak najbardziej jestem, ale złego Dartha Vadera niekoniecznie, nie wyobrażam sobie siebie przemawiającego do mojej ukochanej córci Mai głosem niczym zza grobu.
Dlatego bardzo Was proszę, jeśli tylko macie chęć i możliwość, wesprzyjcie moją skromną osobę w leczeniu! Dzięki Wam udało się tak wiele. Wierzę, że i teraz się uda!!! Proszę… Życie na tyle mnie już doświadczyło, że teraz, gdy już wiem co jest najwartościowsze, marzę o tym by móc to pielęgnować. ❤️

Pomóc można wpłacając środki na konto Stowarzyszenia Klub Kobieta 2000, z dopiskiem „dla Ryszarda”, (nr konta: 70 8359 0005 0027 4469 2004 0103, Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie).

Dzięki uprzejmości właścicieli firmy 3Re nadal zbieramy elektrośmieci i tutaj kontakt ze mną: 667205297, a w przypadku gdybym nie odbierał, to mam dwie wspaniałe pomocnice: Ewelinę (tel. 691237303) i Sandrę (697131303).
Niedługo ruszy też zbiórka na portalu Siepomaga.

Rysiek Andrzejewski z córką Mają
Z córką Mają
Wiem, pewnie jestem zbyt marudny, zbyt nachalny, ale uwierzcie mi, nikomu nie życzę nieprzespanych nocy i ciągłego kotła w głowie z pytaniem: „Czy pokonam to dziadostwo? Czy nadal będę mógł rozweselać moją kochaną córeczkę i cudowną żonę? Czy najzwyczajniej w świecie będę mógł rozmawiać z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi?…”

Dołączam zdjęcie ostatnich wyników…

Rysiek

Wyniki badania PET pod kątem zmian nowotworowych
Wynik badania PET z zast. 18FDG pod kątem rozsiania choroby nowotworowej. Wnioski: Resztkowy naciek krtani po stronie prawej oraz dwa węzły chłonne po stronie prawej szyi o metabolicznych cechach aktywnego procesu złośliwego — dr hab. n. med. Witold Cholewiński, Wielkopolskie Centrum Onkologii, 14 lutego 2019.

4 komentarze do wpisu „Rysiek napisał do nas list”

  • Witam!
   Posiadamy odłożone dla Pana elektrośmieci w salonie Esotiq Choszczno (ul. JAGIEŁŁY 17E/8) 😄 jest stara drukarka i monitor. 😄
   Zapraszamy po odbiór w wolnej chwili. 😉

   Pozdrawiamy i życzymy kolejnego sukcesu w walce z chorobą.

 1. Oto przesłane dziś do nas zdjęcia podpisanej już umowy płatności ratalnej za oba cykle chemioterapii punktowej w klinice onkologicznej w Burghausen.

  Umowa płatności ratalnej Umowa płatności ratalnej

Dodaj komentarz