Pomoc dla Magdaleny

przeciw przemocy

25 listopada 2022 do 10 grudnia to Międzynarodowa Kampania „16 dni przeciwko przemocy”. Symboliczne podkreślenie, że prawa kobiet są niezbywalną i integralną częścią praw człowieka, a przemoc  wobec kobiet jest łamaniem tych praw.

Magdalena to typowy przykład przemocy domowej. Magdalena lat 40, została dotkliwie i bestialsko pobita przez swojego męża. Trzy dni konała na podłodze u siebie w domu bez jakiejkolwiek pomocy. Po przyjeździe karetki przez dwie godziny była reanimowana. Przeszła operację głowy, podczas operacji usunięto krwiaka podtwardówkowego, który niestety pękł i rozlał się, co niestety skutkowało znacznymi zmianami w mózgu. Połowiczny niedowład lewostronny z zespołem otępienia oraz niedokrwienie lewej półkuli mózgu. Jest osobą leżącą, którą trzeba karmić oraz przewijać. Magda potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Zwracamy się do Wszystkich z prośbą – otwórzcie swoje serca. Wrzucajcie do puszek wystawionych do tej zbiórki. Wystawione są w firmie ARES USŁUGI ul. Rynek 2, Salon Kosmetyczny ANGEL, Studio Mistrzowskie Anna Felusiak-Piątek i Monika Romanowicz, Kwiaciarnia ANIA, Szpital Powiatowy w Choszcznie, Studio Fryzjerskie Lecher Anita Wieczorek, Sklep TRIUMPH, Sklep FUKS DEKORACJE, Kawiarnia Players

W ramach wydarzenia „SILNA I PIĘKNA” Stowarzyszenie KLUB KOBIETA 2000  jest organizatorem Zbiórki Publicznej nr 2022/983/OR zarejestrowanej w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji na portalu Zbiórki Publiczne.

Dodaj komentarz