Nowa strona Kobieta 2000

Idąc "z duchem czasu" oraz mając na uwadze potrzebę odświeżenia wizerunku naszej strony, opracowana została jej nowa szata graficzna, umożliwiająca wszystkim zainteresowanym łatwiejszy dostęp do informacji oraz prostszą drogę kontaktu z naszym Stowarzyszeniem. Chcielibyśmy, aby obecna strona służyła jako podstawowe i ogólnodostępne źródło wiedzy o naszym Stowarzyszeniu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się z Państwa zainteresowaniem i przychylnym odbiorem. Obecnie strona nie zawiera jeszcze kompletu docelowych informacji, jednak w najbliższym czasie będą Państwo mogli zapoznać się z pełnym materiałem. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy, a w przypadku potrzeby dostępu do brakujących informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

W związku z brakiem mozliwości migracji zawartości starej strony do nowej platformy udostepnilismy starą stronę pod adresem archiwum.kobieta2000.pl

Darmowy Program PIT 

Kontakt

Kobieta 2000
ul. Boh. Warszawy 19
73-200 Choszczno
tel. 601-596-236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konto: 13 8359 0005 0027 4469 2000 0001

Przyjaciele

friendss

OPP

Darmowy Program PIT