Pierwszy Charytatywny Bal i cegiełka dla naszego Stowarzyszenia

Cegiełka

Odległe to czasy, gdy stowarzyszenie KLUB KOBIETA 2000, organizowało wspaniałe Bale Charytatywne, na które niejednokrotnie, nie było miejsc, gdy ktoś za późno się zdecydował. To właśnie tą drogą pozyskiwałyśmy wtedy fundusze na swoją działalność charytatywną. Niestety, z czasem było coraz mniej chętnych, forma bali znudziła się naszym gościom, więc zaprzestałyśmy tej inicjatywy. Do dziś jednak, bardzo miło wspominamy te spotkania. Tym bardziej cieszy fakt, że ktoś wpadł na pomysł, by w tym roku zorganizować Pierwszy Charytatywny Bal z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dochód z tej imprezy i dobroczynną cegiełkę, burmistrz Robert Adamczyk, przekazał na ręce obecnej na balu Alicji Kost reprezentującej nasze stowarzyszenie.

Darmowy Program PIT 

Kontakt

Kobieta 2000
ul. Boh. Warszawy 19
73-200 Choszczno
tel. 601-596-236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konto: 13 8359 0005 0027 4469 2000 0001

Przyjaciele

friendss

OPP

Darmowy Program PIT