Podsumowanie festynu dla Ryśka

Ubiegła niedziela z pewnością przejdzie do historii naszego miasta. 16 września bowiem na placu Witosa w Choszcznie odbył się długo oczekiwany festyn charytatywny pn. „Wspieramy Ryśka Andrzejewskiego”.

W lipcu tego roku pani Marlena Andrzejewska zwróciła się do nas o pomoc i wsparcie w leczeniu jej męża Ryszarda, który od stycznia 2018 roku zmaga się ze złośliwym nowotworem krtani. Nasza odpowiedź była jednomyślna – pomagamy! Podczas zebrania walnego stowarzyszenia postanowiłyśmy, że na leczenie p. Ryszarda przekażemy kwotę 20.000 zł.

Organizacją festynu z ramienia Klubu Kobieta 2000 zajęły się dwie prężnie działające mieszkanki Choszczna: Sandra Żuk oraz Ewelina Piotrowiak-Żyła – kobiety o wielkim sercu.

Nikt nie mógł narzekać na atrakcje przygotowane dla uczestników festynu. Był bieg charytatywny, występy artystyczne, licytacja, loteria, kiermasz rozmaitości, ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, przejażdżki quadem i motorówką, nie zabrakło waty cukrowej, popcornu, ogromnej ilości ciast oraz pieczonych kiełbasek.

Imprezę rozkręcał Wodzirej Irek Kręgowski.
Licytację prowadziła: Anetta Bikowska (Zarząd Klubu Kobieta 2000).
Na placu rządzili: Speedek i Piastek 😉

Zbiórkę charytatywną podczas festynu zamknięto sumą 34.019,78 zł.
Na konto 70835900050027446920040103 do dnia dzisiejszego wpłynęło 4.099,31 zł
Razem: 58.119,09 zł.

Serdecznie dziękujemy!!! ?

Kochani, potrzeby są większe… Akcja trwa…

Do końca września zbieramy elektrośmieci.
Na pewno do końca roku otwarte jest konto (dopisek dla Ryszarda).
Mamy nadzieję wkrótce przekazać dobre nowiny o Ryśku. Bądźcie z nami! ?

Dodaj komentarz