Festyn integracyjny w Chłopowie

Dziękujemy za świetną zabawę!!!
W gorącą sobotę ☀️ , na specjalne zaproszenie Radnych Gminy Krzęcin: Małgorzaty Matuszak i Grzegorza Knery oraz Sołtysa Sołectwa Chłopowo Patrycji Tułazy wraz z Radą Sołecką, a także niedawno powstałego Koła Gospodyń Wiejskich w Chłopowie, uczestniczyłyśmy wraz z naszym Ekolinkiem w festynie pn. „Integracja, sport i rekreacja nad wodą – by żyło się lepiej”.

Przyznać musimy, że bawiłyśmy się znakomicie. Wśród atrakcji zapewnionych przez organizatorów znalazły się m.in.: przejażdżki motorówką po niezwykle pięknym jeziorze, dwa mecze w siatkówkę plażową (samorządowcy powiatu kontra mieszkańcy Chłopowa i panny kontra mężatki), występy dzieci, karaoke i loteria, która „zniknęła” po dosłownie 15 minutach. 

Poczęstunek jaki zaserwowali nam gospodarze był wyśmienity – kilka rodzajów pierogów, nadziewana kaczka, roladki, barszczyk, sałatki oraz słodkości, pozostawiły niezapomniane wrażenia.
O gofrach nie wspomnimy, palce lizać! 🤤

Całe wydarzenie było możliwe dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Programu Społecznik. Wniosek do Urzędu Marszałkowskiego napisała w tym celu nasza serdeczna koleżanka z Chłopowa, wspomniana Małgorzata Matuszak, dzięki czemu mieszkańcy mogą poszczycić się nowym boiskiem do siatkówki, drewnianymi ławeczkami, pięknie uporządkowanym terenem.

Stowarzyszenie Klub Kobieta 2000 pragnie jeszcze raz gorąco podziękować za zaproszenie i serdecznie pogratulować wszystkim zaangażowanym w realizację zadania. Brawa!!!

Galeria zdjęć

1 komentarz do wpisu “Festyn integracyjny w Chłopowie”

Dodaj komentarz